Estetinis plombavimas

Šios procedūros metu atkuriami ne tik dėl įvairių priežasčių (ėduonies, traumų, nusidėvėjimo ir kt.) prarasti dantų audiniai, bet ir atstatoma natūrali danties forma, dydis bei spalva. Estetiškai plombuotas dantis atrodo natūraliai, todėl jo beveik neįmanoma atskirtų nuo nuosavų dantų.

Tačiau tai – dar ne viskas: estetinis plombavimas užverkta kelią gretimų dantų pasislinkimui, žandikaulio sąnario patologijai, atstatoma kramtymo funkcija. Estetinis plombavimas, lyginant su protezavimu, turi puikų privalumą – išsaugoma daugiau danties audinių. Taip pat yra geras pasirinkimas vaikams ar jaunimui danties nuskilimo atveju.

Estetinis plombavimas – neskausminga (esant poreikiui taikoma vietinė nejautra) bei neilga procedūra (dažniausiai pakanka vieno vizito). Užtikrinami ilgalaikiai rezultatai. Po procedūros rekomenduojama 4 – 6 valandas nevalgyti bei nevartoti dažančių gėrimų (kavos, limonado, raudono vyno  ir t.t.).

Estetinis plombavimas mūsų klinikoje – puikus pasirinkimas norintiems greito, patikimo, estetiško bei dantų audinius tausojančio atkūrimo būdo.  Naudojamos aukščiausios kokybės sertifikuotos plombavimo medžiagos. Pirmiausia išvaloma danties ertmė bei pašalinami pažeisti danties audiniai, paruošta vieta užpildoma plombine medžiaga, paviršius nupoliruojamas – tokiu būdu suteikiama natūrali išvaizda. Estetiškai plombuotų dantų priežiūra – tokia pat, kaip ir savų dantų.

Patraukli ir sveika šypsena – vienas natūraliausių žmogaus poreikių, tuo tarpu estetinis plombavimas – vienas geriausių pasirinkimų siekiant šio tikslo. Prisiminkite mažus gyvenimo malonumus, pavyzdžiui, nuoširdų šypsojimąsi.