Porcelianinės dantų laminatės

Tūkstančiai žmonių dėl daugybės įvairių priežasčių negali džiaugtis tobula dantų išvaizda. Būtent tokias atvejais yra reikalingi tam tikri sprendimai, kurie leistų atkurti dantų būklę. Vienu iš jų gali tapti porcelianinės dantų laminatės. Porcelianinėmis dantų laminatėmis yra vadinamos plonos plokštelės, kuriomis padengiamas matomas danties paviršius.  Šis pasirinkimas turi ypač daug privalumų, todėl yra  ypač mėgstamas pacientų.

Vienas ryškiausių šio pasirinkimo privalumų, yra puikus estetinis vaizdas. Medžiaga, iš kurios gaminamos laminatės, ne tik puikiai atspindi šviesą, bet ir atrodo ypač natūraliai, todėl šiuo būdu atnaujintų dantų nebus įmanoma atskirti nuo nuosavų. Tačiau ir tai dar ne viskas – ant šių laminačių nesusidarys pigmentinės dėmes, todėl išvengiama reguliaraus poliravimo. Nors šios plokštelės yra labai plonos, tuo pat metu – labai tvirtos ir ilgai tarnaujančios.

Pastaruoju metu ypač mėgstami tie dantų atkūrimo būdai, kurie leidžia išsaugoti kuo daugiau danties audinio. Būtent toks ir yra šis pasirinkimas – siekiant atnaujinti šypseną porceliano laminatėmis, dantys nušlifuojami ypač mažai, nuo 0,25 mm iki 0,5 mm. Priklausomai nuo pacientų dantų būklės, šiai procedūrai atlikti gali prireikti 2 – 3 vizitų.

Mūsų klinikoje atliekamas dantų atnaujinimas porcelianinėmis laminatėmis. Tai – greitas, saugus, patikimas būdas turėti sveiką bei gražią šypseną.