Profesionalioji burnos higiena

Siekiant tinkamai prižiūrėti dantis, išsaugoti puikią jų būklę bei gaivų burnos kvapą, užkirsti kelią dantų, dantenų bei kitoms ligoms, nepakanka vien tik valyti juos 2 ar 3 kartus per dieną – būtina atlikti ir profesionalią burnos higieną. Visa tai todėl, kad valant dantis vien tik šepetėliu, nepašalinami ant jų esantys akmenys. Būtent jie gali sukelti daug pasekmių, net dantų netekimą.

Profesionali burnos higiena yra atliekama mūsų klinikoje. Ją atliekame pasitelkdami poliruodami dantis ProphyPearls perlais  bei naudodami Air-flow sistemą, kuomet suspaustas oras, vandens bei miltelių mišinys didele jėga statmenai nukreiptas į danties paviršių. Tokiu būdu efektyviai pašalinamos minkštosios bei kietos apnašos, tad dantų paviršius tampa lygus, švarus, o burnos kvapas – gaivus.

Taip pat pacientui suteikiami vertingi patarimai, kaip tinkamai savo dantis prižiūrėti kasdien, kokias priemones (šepetėlį, dantų pastą ar tarpdančių siūlą) pasirinkti. Siekiant geriausių rezultatų, profesionali burnos higiena turėtų būti atliekama kartą per pusę metų.