Protezavimas

Teikiame dantų protezavimo paslaugas fiksuojamais ir išimamais protezais. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi tam tikrų privalumų, pavyzdžiui, fiksuojamieji protezai sukelia mažesnį diskomfortą bei taupo brangų Jūsų laiką, o išimami protezai gali pasigirti patrauklesne kaina. Taigi, įvertiname paciento dantų būklę, individualius poreikius ir padedame išsirinkti labiausiai tinkantį variantą. Priklausomai nuo pasirinkimo, protezavimui gali prireikti 3 – 6 vizitų. Detalesnė informacija yra pateikiama konsultacijos metu.

Dantų protezavimas vainikėliais leidžia kokybiškai atkurti dėl traumų ar kitų priežasčių prarastus dantis. Puikiai tinka ir tais atvejais, kai reikia apsaugoti nuo nulūžimo. Galutinis rezultatas atrodo estetiškai bei natūraliai – tiksliai atkuriama danties forma, dydis bei spalva. Suteikiama stabili atrama greta esantiems dantims, todėl išvengiama jų pasislinkimo.

Dantų protezavimas porceliano užklotais krūminiams dantims yra skirtas dantų kramtomajam paviršiui atstatyti. Suformuojamas kontaktinis paviršius, kuris atrodo natūraliai, estetiškai atkuriama tiksli danties forma. Porceliano užklotais puikiai tinka tais atvejais, kai reikia dantį sutvirtinti, leidžia išvengti mikroplyšių bei antrinio karieso.

Dantų protezavimas tiltais yra geras pasirinkimas, kai reikia atkurti vieną ar kelis trūkstamus dantis, tačiau nesirenkamas dantų atkūrimas implantais. Prarasti dantys yra atkuriami dirbtiniais, atstatomas dantų lanko vientisumas. Vis dėlto, toks sprendimas turi ir trūkumą – tenka šlifuoti greta esančius dantis.

Protezavimas išimamais protezais (dantų plokštelėms ir lanko atraminiais protezais), puikus pasirinkimas, kai pacientas yra netekęs didelės dalies ar visų dantų. Išimamus protezus yra būtina kruopščiai prižiūrėti.