Vaikų dantų gydymas

Tinkami higienos, sveikos gyvensenos bei dantų priežiūros įpročiai turi būti formuojami dar ankstyvoje vaikystėje, o vaikų dantų ligų profilaktika – svarbiausias indėlis į vaiko burnos sveikatą.  Nuo to, kaip bus prižiūrimi vos ką tik sudygę dantukai, nemaža dalimi priklausys ir jų būklė ateityje. Kitais žodžiais tariant, vos išdygus dantims, būtina pradėti tinkamai jais rūpintis.

Mūsų klinikoje skiriamas ypač didelis dėmesys pacientų motyvacijos bei sąmoningumo ugdymui. Praktika rodo, kad ankstyvoje vaikystėje suteiktos reikiamos žinios nei išugdyti reikalingi įpročiai yra vienas veiksnių, užtikrinančių gražią bei sveiką šypseną.

Svarbiausias dalykas, kuriuo vadovaujamės teikdami vaikų dantų gydymo paslaugas, tai – gebėjimas sulaukti, kol vaikas bus emociškai pasiruošęs gydymui, o namo iškeliautų – su pačiais gražiausiais prisiminimais. Būtent todėl, pirmojo apsilankymo metu dažniausiai tik supažindiname su gydymui skirtais instrumentais bei suteikiame vertingų patarimų.

Spalvotos plombos

Klinikoje atliekamas dantų dengimas silantais, plombavimas spalvotomis plombomis. Mažieji pacientai patys gali nuspręsti, kokios spalvos plombomis bus atkuriami dantys – tai ne tik sudomina, bet ir leidžia vaiką įtraukti į gydymo procesą.